Téma Rusko

Rusko články

 • Prečo kresťanské národy, a najmä ruský, sa dnes nachádzajú v žalostnom stave

  Tak, ako podstata Kristovho učenia (tak, ako všetko skutočne veľké) je jednoduchá, jasná, všetkým dostupná a možno ju vyjadriť stručne: človek je Božím synom, — tak podstata Pavlovho učenia je umelá, temná a absolútne nepochopiteľná pre každého človeka, ktorý nie je zhypnotizovaný. S komentárom VP ZSSR.

 • Plandemický syndróm

  Veľká, mlčiaca väčšina nepovažovala Plandémiu za až takú zlú, ale rastúca menšina o to viac. Uvedomujeme si, že politické programy v minulosti aj v súčasnosti boli a sú v podstate vždy šité podľa rovnakej koncepcie a že sa spoliehajú sa na to, že sa budeme správať ako stádo?

 • Hraničná skúsenosť na území nikoho

  Jazda z Nemecka do Petrohradu je v týchto dňoch skutočným dobrodružstvom – autor, ktorého manželka pochádza z Ruska, to zažil na vlastnej koži. Medzi Západom a Východom visí nová železná opona. Závesná tyč je teraz ďalej na východ ako počas studenej vojny.

 • Rozhovor s Boneface – americkým neonacistom, bývalým členom práporu Azov.

  Pamätám si, že ešte pred mojím nasadením som počul o bande ľavicových anarchistov, ktorých zabili v Odese. Tornádo bolo zďaleka najstrašnejším zoskupením, aký som v živote videl alebo s akým som mal do činenia. V tom nešťastnom videu z ukrižovania som ani nemal masku.

 • Energetická vojna na Ukrajine

  Západné médiá vo svojich správach nerozlišujú. Neochvejne sa držia verzie “brutálnej ruskej agresívnej vojny”, ktorú si želajú tvorcovia správ. V detailoch a určite skôr neúmyselne však odhaľujú iný príbeh...

 • Poučenie z raketového incidentu a o tých, ktorí profitujú z vojny. Časť I

  György Nógrádi ( Budapešť , 22. máj 1949 ) maďarský odborník na bezpečnostnú politiku, ekonóm, univerzitný profesor, kandidát vojenských vied. Je autorom desiatok vedeckých publikácií a množstva kníh, ako aj prednášateľom mnohých vzdelávacích prednášok. Pravidelne vystupuje na letných univerzitách Bundeswehru a SPD. Pozreli sme sa na jeden z jeho rozhovorov na aktuálnu tému "Raketový útok na Poľsko" z 15.11.2022

 • Rusko podporuje vytvorenie “Pandemického fondu” Gatesa a Rockefellera.

  Pôvodný článok v angličtine: https://edwardslavsquat.substack.com/p/russia-supports-creation-of-gates Preklad prevzatý z https://ksbforum.info/discussion/410/globalne-spravy Moskva na samite G20 potvrdila vernosť WHO a vyzvala na vytvorenie “globálneho sanitárneho štítu”. Indonézsky minister zdravotníctva Budi Sadiki v sobotu novinárom oznámil, že geopolitické hádky neprekážajú plánu skupiny G20 na vytvorenie pandemického fondu, ktorý má zabezpečiť, aby ľudia na celom svete – a najmä chudobní […]

 • SpaceX, hlboký štát a vojna na Ukrajine

  Zapojenie spoločnosti SpaceX, resp. využitie Starlinku v ukrajinskom konflikte, nebolo ani riešením zrodeným z núdze, ani spontánnym rozhodnutím Elona Muska. Toto sú len naratívy na ohlupovanie verejnosti. Starlink sa mohol použiť - a úspešne - len vďaka tomu, že bol starostlivo naplánovaný a že Pentagon a SpaceX úzko spolupracovali. Použitie Starlinku vo vojne na Ukrajine bolo strategickým rozhodnutím, ktoré bolo prijaté dávno predtým.